Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки ЗУНР І УНР. Цій даті судилося навічно увійти в історію України величним національним святом – Днем Соборності. З нагоди такого дня у ліцеї відбулися виховні заходи: години спілкування, флешмоби, квести. Не залишились осторонь учні 4-Г та 2-А класів(класні керівники Кондратюк К.С., Бадира Л.А.), які здійснили віртуальну екскурсію у минуле України (1917-1921 рр.) та дізнались, що означають поняття «незалежність», «єдність» та «соборність». З величезним завзяттям учні читали вірші, створювали летбук, виготовляли сердечка та відповідали на запитання інтерактивної вікторини «Я люблю Україну».
День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.