Відповідно до наказу директора ліцею від 24.01.2022 №16-о “Про прийом заяв для зарахування учнів до першого класу” з 01 лютого 2022 року розпочато прийом електронних заяв для зарахування учнів до першого класу ліцею відповідно до закріпленої території обслуговування. Прийом паперових варіантів документів для зарахування учнів до першого класу ліцею розпочнеться з 01 квітня 2022 року. Принагідно нагадуємо про електронну реєстрацію у перший клас.
Зарахування дітей до 1-го класу буде проводитись відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 16.04.2018 № 367.
Директор Валерій Кубай