Чарівний зорепад – 2020

gerbschool

MS-0

Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її творча особистість – як той тендітний паросток, що може розквітати тільки на благодатному ґрунті. У нашому ліцеї створюються саме такі умови, за яких кожна дитина може розкрити свій талант, стати єдиною і неповторною. Адже саме у нас працюють досвідчені педагоги,  саме у нас бурхливе шкільне життя не стоїть на місці, саме у нас кожного дня  народжуються все нові обдарування, і саме у нас кожен наступний день – це свято дитячої творчості, посмішки і щирої дружби.
            Шановні гості нашого сайту, вчителі, батьки, діти! Дозвольте відкрити наше традиційне шкільне свято – свято Інтелекту, Гордості й Таланту.
            Ми розпочинаємо урочисту віртуальну церемонію нагородження здібних і талановитих учнів – «Чарівний Зорепад».
Сьогодні тут, в нашому уявному залі –  кращі з кращих.
Тут ті, хто славиться навчальними досягненнями.
Ті, хто заглиблюється в таємниці наук і досліджень.
Тут ті, хто, не шкодуючи себе на бігових доріжках та ігрових майданчиках, завойовує призи та медалі.
Ті, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам.
            Ви знову і знову доводите, що ви – найкращі! Кращі педагоги, батьки та кращі учні!
MS-1MS-2
MS-3MS-4MS-5MS-6
MS-7
MS-8