Про відміну Пробного ЗНО

gerbschoolКабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року».
Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені пізно ввечері 12 червня і оприлюднено на сайті Урядового порталу .
Пробне ЗНО виключено із переліку заходів, під час яких дозволяється відвідувати заклади освіти її здобувачами (підпункт 4 пункту 3 Постанови 392).
Шановні учасників Пробного ЗНО приходити в пункти тестування не треба.
Для Вас створено можливість виконати завдання пробного ЗНО он-лайн (в 11.00 в день планованого тестування будуть розміщені на сторінках учасника), а також внести відповіді до спеціального сервісу на сайту УЦОЯО, щоб визначити свої результати.
Скористатися онлайн-сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», щоб отримати результат пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів, учасники зможуть з 15-ї години дня тестування і впродовж найближчих двох днів. 
Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з можна буде через орієнтовно, 7 днів, з дня планованого тестування.