До уваги учнів випускних 11-х класів!

gerbschool18 червня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», згідно з яким у зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

Закон звільняє від державної підсумкової атестації (далі – ДПА) у будь-якій формі (як в закладі освіти, так і у формі зовнішнього незалежного оцінювання) всіх здобувачів освіти (незалежно від форми здобуття освіти), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. При цьому, Закон не звільняє від проходження зовнішнього незалежного оцінювання здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти, у 2020 році.

Зважаючи на зазначене, просимо Вас визначитись до 26 червня 2020 року щодо   бажання проходити ДПА у формі ЗНО. Для цього до 26 червня 2020 року  повнолітнім здобувачам освіти або одному з батьків, інших законних представників неповнолітніх здобувачів освіти, подати підтвердження (у формі письмової заяви) їхнього бажання проходити ДПА  у формі ЗНО. Заява у довільній формі може бути подана до ліцею особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою (school7kovel@ukr.net).