“Дебют”

З 13.03.2017 по 17.03.2017 року у Загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №7 м. Ковеля проводився тиждень молодого педагога «Дебют».

В нашій школі працює п’ять молодих педагогів – це Бабій Тетяна Миколаївна (вчитель початкових класів), Ващук Аліна Юріївна (вчитель початкових класів), Токар Ірина Володимирівна (вчитель математики), Федік Ірина Василівна (вчитель музичного мистецтва) та Шворак Тетяна Володимирівна (вчитель образотворчого мистецтва). Для них з 13 березня по 17 березня 2017 року в школі проходив Тиждень молодого вчителя.

Програма тижня передбачала: проведення перших відкритих уроків.

Тетяна Миколаївна провела урок на тему: «Додавання і віднімання чисел у межах 20. Розв’язування задач» у 1 класі.

Debyt

Вчитель початкових класів  Аліна Юріївна представила урок у 2 класі  за темою «Слова, що відповідають на питання  який? яка? яке? Які?».

Debyt-1

Ірина Володимирівна  провела урок  на тему «Розв’язування задач на додавання та віднімання десяткових дробів» у 5 класі.

Debyt-2

У 4 класі  вирішила показати свій урок Ірина Василівна на тему “Сонячна Італія та Болгарія”.

Debyt-3

Вчитель Тетяна Володимирівна представила урок  у 5 класі за темою «Декоративне панно Планета Земля».

Debyt-4

Усі молоді вчителі продемонстрували належний рівень професійної підготовки, володіння новітніми технологіями і методиками викладання, творчий підхід до проведення уроків.