День Гідності та Свободи

На найглибшому дні…
Революція Гідності –
Проти царства брехні,

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року і революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
  Напередодні пам’ятного дня, 20 листопада в нашому освітньому закладі відбулися заходи,  присвячені  Дню Гідності та Свободи України.

Класними керівниками були проведені години спілкування: «Ми всі українці – єдина сім’я» (1-4 кл.); «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії    України»; (5-8 кл.); «Революція Гідності – погляд у майбутнє» ( 9-11 кл.).
   Лідери учнівського самоврядування  провели акцію «Україна починається з тебе», виготовили  браслети пам’яті і роздали їх здобувачам освіти.                                                        В шкільній бібліотеці була представлена виставка публікацій  «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні».
    Учні середньої та старшої ланки  переглянули відеоролики про «Революцію Гідності».
Віримо в світле майбутнє нашої країни!
Слава Україні!
Героям слава!