Відповідно до наказу директора ліцею з 23.11.2020 року відновлюється освітній процес за очною (денною) формою навчання. Водночас нагадуємо про право батьків на організацію навчання їхніх дітей за дистанційною, сімейною (домашньою) формами навчання.
Отже, в понеділок 23 листопада 2020 року запрошуємо всіх учнів у ліцей!
Директор Валерій Кубай