День прощання із табором

С1 ьогодні водночас і весело, й сумно. Весело, бо літо – найпрекрасніша пора для відпочинку. А сумно, бо швидко промайнули чотирнадцять днів і настала пора прощатись із цікавим і насиченим табірним життям.
Після ранкової зарядки відпочива3льники активно готувалися до церемонії закриття табору. На подвір`ї школи об 11 годині розпочалося урочисте закриття та святкова програма «Зоряний дощ». Начальник табору Воробей Лілія Михайлівна подякувала дітям, батькам і працівникам табору за 2організа цію відпочинку. Програма продовжилася пригадуванням найцікавіших моментів відпочинкової пори, діти дарували присутнім пісні та танці, визначали найактивнішого відпочивальника, грали в улюблені ігри. Заключним акордом свята стало 5загальнотабірне фото на згадку про чудово проведений час .
Приємно, що не раз звучали р4епліки на кшталт «Шкода, що все скінчилося», «Так швидко промайнули ці дні». Значить, відпочили добре й буде, що згадати.
Прощавай, табір – 2019! Здрастуй, літо, яке тільки набирає обертів!