«Rainbow»

Свою роботу мовний загін «R1ainbow» розпочав 27 травня відповідно до запланованих тематичних днів, а саме: «День знайомства», «Культура англомовних країн», «Музика», «Спорт», «Екологія», «Ігри та розваги»,  «Мистецтво», «День дружби». Завдяк12и чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Для того, щоб заняття в таборі були цікавими вчителі мовного загону користувалися рекомендаціями Міністерства освіти, щодо організації роботи мовних таборів. Під час тематичних заходів використовувались фільми англійською мовою, мультимедійні презентації «Англомовні країни – культура та традиції», відео кліпи американських та англійських виконавців, детальні інструкції для проведення ігор та розваг на свіжому повітрі, популярних серед молоді англомовних країн. Було проведено майстер-клас з виготовлення макетів визначних місць Британії.
Заняття із вчителями змінювалися рухливими формами роботи на свіжому повітрі та пізнавальними екскурсіями.
У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному, вболівати за товариша.
Закриття табірної зміни відбулося у вигляді фінального концерту «Young Ukrainians are active and talented».
Відпочинок у мовному загоні «Rainbow» при пришкільному таборі «Світанок» дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.