День туризму

Den turizmЩорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.
З метою популяризації та розвитку дитячого туризму, формування активної життєвої позиції молодої людини, вихованню взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності в закладі загальної середньої освіти “Ліцей 7 м. Ковеля” проводились різноманітні заходи.
На шкільному подвір’ї ліцею 25 вересня зібралися юні туристи. Учні молодшої ланки відвідали галерею мистецтв, побували на кінній фермі та в екопарку. Старші школярі відвідали цікаві та видатні місця Ковельщини. Їздили в с. Колодяжне в музей Лесі Українки, в Нечимне,  на оленячу ферму в Радовичі, на конеферму, в урочище Вовчак та ходили в туристичний похід. Класоводи та класні керівники напередодні провели інструктажі з техніки безпеки на час проведення екскурсій  та нагадали про дотримання соціальної дистанції.

Саме туризм може стати візитною карткою України, а також  запорукою миролюбства і толерантності. Він допоможе зберегти національні традиції і показати світу весь колорит українського мистецтва. Дякуємо організаторам і учасникам свята за чудово проведений час у колі друзів, за позитивні емоції, цікаві фото, за можливість відпочити на природі.
MyCollages (16)