День туризму в нашому ліцеї об’єднав усіх, першокласники досліджували околиці рідного ліцею, а у кого було бажання побувати в різних «точках на карті», дізнатися щось нове, чи на власні очі побачити те, про що чув чи читав давно, доторкнутись до історичних чи природних пам’яток, і, звичайно ж, відпочити у процесі подорожі. В рамках популяризації туризму серед молоді, в ліцеї проводяться відповідні заходи. Адже ліцей – це безмежний простір для самовдосконалення здобувачів освіти. Школярам посприяла й погода, яскраво світило осіннє сонечко, і юні туристи вирушили в світ цікавих зустрічей і відкриттів …


