МИ ВСІ – МАНДРІВНИКИ…

       gerbschoolДень туризму  в нашому  ліцеї об’єднав усіх, першокласники досліджували околиці рідного ліцею, а  у кого було бажання побувати в  різних «точках на карті», дізнатися щось нове, чи на власні очі побачити те, про що чув чи читав давно, доторкнутись до історичних чи природних пам’яток, і, звичайно ж, відпочити у процесі подорожі.
        В рамках популяризації туризму серед молоді, в ліцеї проводяться відповідні заходи. Адже ліцей – це безмежний простір для самовдосконалення здобувачів освіти. Школярам  посприяла й погода, яскраво світило осіннє сонечко, і юні туристи вирушили   в світ цікавих зустрічей і відкриттів …

MyCollages (15)

MyCollages (14)MyCollages (13)