День туризму

 tur         27 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ.    Із  найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями.  

Стало традицією в ЗОШ №7,  щороку проводити День туризму. Сонячного чудового дня 27 вересня 2017 р. на шкільному подвір’ї пролунав дзвінок, який зібрав учнів на загальношкільну лінійку і сповістив про початок туристичного походу .  

Для учнів 1-2 класів були організовані спортивні змагання, третьокласники ходили зі своїми класоводами на екскурсію в парк імені Т.Шевченка, а четвертокласники – на Набережну.  Учні середньої та старшої ланки з класними керівниками були біля санаторію “Турія”, в лісі неподалік Бахова і Зеленої. Дев’ятикласники  їздили на екскурсію у Нечимне. Учні 5-8 класів на чолі з класними керівниками (Шворак  Т.В., Хрунь Н.П., Понікарчиком В.А., Швораком О.С., Стицюк Н.Л., Романчук І.Л., Карасюком В.В., Очеретяним І.С., Шумською Н.С. ) вирушили з девізом в туристичний похід.

День туризму закінчився, але на довго залишаться у пам’яті і спортивний азарт, відчуття вірного плеча товариша, смак їжі «з димком».20170927_100846-min 20170927_122234-min 20170927_123411-min IMG-0b5b290cd1d4d100474e6c1975695de1-V-min IMG-59d469afe6e25ce88561b16d05b8dccc-V-min IMG-55371b9220a5a9c5ecd1b17f0cfc8f0e-V-min IMG-e1aabb47be35d822e571f0cadb9b24bd-V-min