НА ГОСТИНУ – В ПОЖЕЖНУ ЧАСТИНУ!

1-minУчні 3 – А класу разом з класним керівником Яреміч О.О. відвідали пожежну частину, що знаходиться по вул. Відродження, 1. 

На подвір’ї пожежної частини школярів зустріли її працівники. Спочатку учням була продемонстрована спеціальна та пожежна техніка, що знаходиться на озброєнні пожежно-рятувальної частини. 

Інспектор групи запобігання надзвичайним ситуаціям у доступній формі розповів для чого саме застосовується той чи інший автомобіль, продемонстрував бойовий одяг і спорядження вогнеборців, а також спеціальне обладнання, яке використовується у повсякденній роботі під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Особливо раділа малеча, коли пощастило посидіти у бойовій розвідувальній спеціальній машині.

Однак найбільше дітей потішило практичне заняття із пожежогасіння. Кожен міг повправлятися зі справжнім пожежним рукавом, уявивши себе на мить рятувальником – людиною, яка завжди приходить на допомогу у будь-якій ситуації.

А потім фото на згадку. Учні залюбки фотографувались у товаристві пожежників та біля машин.3-min 5-min