Екскурсія – це завжди цікаво…

З метою формування патріотично-національних почуттів, гордості за багату культурно-духовну  спадщину Волині, учні 8-А класу на чолі з вчителем історії Смалем О.Ю. та класним керівником Швораком О.С. відвідали Ковельський історичний музей.

Діти спостерігали  пам’ятки матеріальної та духовної культури, пов’язані з історією м. Ковеля та Ковельського району, оригінальні та автентичні експонати, котрі дають змогу глибше пізнати історичне минуле, та знайомилися з заняттями жителів Ковельщини у різні періоди суспільно-політичного розвитку.
Позакласна робота з їсторії сприяє поглибленню знань з предмету, розвитку різноманітних інтересів, формуванню гармонійно розвиненої особистості.
Дякуємо педагогам за ініціативу та проявлені організаторські здібності.photo5298742909203492147-minphoto5298742909203492143-min