Крути: кров і вогонь

изображение_viber_2020-01-29_17-18-13Під Крутами там молоде юнацтво
На прю криваву з ворогами стало.
За Україну, славу, честь й багатство
Життя юнацьке своє там віддало.

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами.
Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.
У бою полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни. Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

З метою вшанування пам’яті Героїв Крут, для  здобувачів освіти та вчителів ліцею, була проведена тематична лінійка «Крути: кров і вогонь», учні 7-А класу відвідали захід, який відбувався у центральній бібліотеці міста Ковеля. Протягом дня шкільне телебачення транслювало відеоролики, що висвітлювали моторошні події того часу, у класах проводились години історичної правди присвячені Дню пам’яті Героїв Крут.
Завершилися заходи вшануванням полеглих хвилиною мовчання.