“І дзвоником для вас луна востаннє рідна школа…”

DSC09815-minРадісне, довгоочікуване Свято останнього дзвоника відбулося у ЗОШ №7 міста Ковеля.     Дружніми оплесками вся шкільна родина зустріла випускників на чолі із класним керівником Ваць Наталією Валентинівною.  За наказом директора було внесено учнями Державний Прапор та прапор школи, звучав  Гімн України.
      До слова запросили директора школи Кубая В.О.. Валерій Олександрович привітав усіх із закінченням навчального року, подякував за DSC09814-minроботу, сказав, що можна пишатися нашими досягненнями і нагородив учнів, які мають високі бали в навчанні, Похвальними листами. На свято була запрошена секретар Ковельської  ради Федосюк Віра Іванівна. Вона передала вітання від міського голови Кіндера О.О. та побажала випускникам хорошої долі.
    Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради неньки-України. Учні 8 класу поклали квіти до пам’ятної дошки учасника АТО Кияна Володимира.

DSC09819-minСьогодні на урочистій лінійці дав клятву новий Президент школи – Собко Артем, який зобов’язався виконувати всі обов’язки в інтересах шкільного колективу.
      Позитивна атмосфера панувала впродовж свята. Однак дещо сумним, зі сльозою  на очах воно було для одинадцятикласників. Сьогодні випускники останній раз зібралися на шкільному подвір’ї  і ніжна мелодія вальсу закружляла їх у танку. Учні 11 класу дякували класному керівнику та педагогам за здобуті знання, за виховання, за любов та терпіння.
       І ось лунає останній дзвінок…
   Шановні колеги, учні! Бажаємо вам теплого літечка, гарного настрою і хорошого відпочинку! До зустрічі 1вересня!DSC09812-minDSC09824-min