ВІТАЄМО!

Artem23 травня відбулися вибори президента загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 м. Ковеля.

У Артема багато планів на майбутнє: підвищувати рейтинг школи, організовувати проведення  різних спортивних змагань, інтелектуальних заходів, благодійних акцій. Озеленити школу, подвір’я та класи. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо змін у школі!

«– Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо школи. Це буде  єдина команда. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»

Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній, відповідальній посаді та очікуємо нових змін в нашій школі.