Конкурс читців серед учнів 1-4 класів

DSCF1542-min6 квітня на виконання плану роботи школи, з метою формування естетичного смаку у дітей, виявлення та підтримки обдарованих учнів, опанування багатством української мови відбувся конкурс читців серед учнів 1-4 класів.

Тематика конкурсу:

• «Неповторні барви дитинства» (1-2 класи),
  • «Дивосвіт моїх захоплень» (3-4 класи)

За підсумками конкурсу, журі у складі заступника директора з навчально-виховної роботи, голови конкурсу Панасюк С.А., керівника МК початкових класів Бадири Л.А., вчителя української мови та літератури Задорожньої Н.І. та вчителя початкових класів Мартинюк О.К. визначило переможців. Серед читців 1-2 класів  І-ше місце присуджене Смаль Мар’яні (1-А клас), ІІ-ге – Бородич Карині (1-Д клас), а ІІІ-го удостоєний Волчок Артем (2-Б клас). Серед читців 3-4 класів І-шу сходинку посів Фенік Матвій (3-Гклас),  ІІ-гу – Бакай Валерія (4-А клас), ІІІ-тю – Журавлюк Богдана (4-Б клас).

Переможці шкільного конкурсу будуть направлені на міський конкурс 20 квітня 2017 року.

DSCF1464-minDSCF1476-min DSCF1490-min DSCF1540-min090909