На базі нашої школи 7 квітні 2017 року був проведений міський семінар учителів біології з теми “Організація практичної діяльності на уроках біології».
Учасникам семінару – вчителям Ковельських шкіл, вчителі біології ЗОШ №7 презентували різні форми роботи, які використовуються у щоденній практиці і сприяють всебічному розвитку особистості учнів. Наприклад, у теоретичній частині семінару Шумська Наталія Степанівна висвітлила основні засади проектної технології. Цікаво був представлений учнем 8-А класу, Бакаєм Іваном, проект «Вплив природних чинників на стан зубів школярів».
Очеретяний Іван Сергійович провів майстер-клас, презентуючи інноваційні методи навчально-виховної діяльності.
Усі учасники були залучені до запропонованих завдань, ділились власним педагогічним досвідом і отримали багато позитивних емоцій.






