«Марафон найкращих-2018»

IMG_20180223_152810-min «Марафон найкращих-2018» – таку назву мав міський конкурс, на якому лідери учнівського самоврядування шкіл міста презентували кращі лідерські  та комунікативні якості, організаторські навички, та активну життєву позицію.
      Нашу школу представляв лідер учнівського самоврядування, а також голова ради старшокласників міста, Ризванюк  Максим.

Робота учнівського самоврядування була висвітлена у двох секціях «З Україною в серці» (національно-патріотичний напрямок діяльності) та «Ми –волонтери» (волонтерська діяльність). Під гаслом «Гори сам і запалюй інших!» Ризванюк Максим, розповів про найбільш цікаві та яскраві проекти, які організовуються лідерами учнівського самоврядування, про співпрацю із благодійними організаціями та іншими установами міста.
   IMG_20180223_173726-min Ми вважаємо, що робота учнівського самоврядування  є досить потрібною та корисною, оскільки об’єднує молодь, навчає любити свою Батьківщину, бути порядними, добрими, відповідальними, проявляти ініціативу та допомагати один одному.
     Отож, вітаємо лідера учнівського самоврядування загальноосвітньої школи №7  Ризванюка Максима та його команду за зайняте I місце у секції «Ми – волонтери». Бажаємо не зупинятись на досягнутому та сил для реалізації усіх задумів.