Міський конкурс юних читців поезій Т.Г.Шевченка

TARAS З метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді 26 лютого був проведений міський конкурс юних читців поезій Т.Г.Шевченка.
  Конкурс проводився у трьох вікових категоріях. У молодшій групі (10-12 років) учениця 5-Б класу Журавлюк Богдана (вчитель Цегельник О.М.) розкрила головну думку і художні образи твору, високий рівень виконавської майстерності продемонстрували в середній групі (13-15 років) учні 9-А класу Бакай Максим та Бакай Іван ( учитель Жарковська Л.М.), одинадцятикласники Юхимук Вероніка та Погінець Олександр (учитель Богатікова С.В.) у старшій віковій групі на належному рівні володіли основами художнього читання.

Дякуємо вам, наші учні, за те, що гідно захищали честь нашої школи.
Бажаємо успіхів у наступних конкурсах!