Ми – нащадки козаків

image (1)14 жовтня – свято Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисників та захисниць України, День УПА. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно.
14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні.

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.
У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.
Це свято пов’язане з розвитком війська від часів Русі. Найкращі традиції захисників минулого успадкували бійці сучасних Збройних сил України, які сьогодні відстоюють суверенітет України у війні з російським агресором.
Напередодні свят українського козацтва у місті відбувся спортивно-інтелектуальний  конкурс-квест «Козацькі забави». Команда Ліцею № 7 «Козацький спецназ» долучалась до проведення квесту та показала гідний результат.
Від імені українського народу вдячні кожному захиснику за героїзм і справжній українськй бойовий дух!