МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО ДІТИ

зображення_viber_2021-10-27_14-48-50-532Важливою складовою національно-патріотичного виховання молодшого школяра є формування духовних цінностей українського патріота, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, традицій. З цією метою 22 жовтня 2021 року  класним керівником Климук Тетяною Миколаївною було проведено патріотичний квест «Ми роду козацького діти».

Юні козачки 2-Г класу, вбрані у вишиті сорочки, перевіряли свої жвавих козаків класу, які долали 6 станцій квесту: «Українознавці», «Гривенька», «Співучі соловейки», «Гоп-ца-ца», «Кухонька», «Національний одяг». Здійснивши розподіл на команди, козаки отримали маршрутні листи квесту та вирушили до станцій. Кожна з команд охоче відгадувала патріотичні загадки, готувала українські страви, із задоволення співала українські пісні, танцювала гопак, коломийку, плескач, створювала модель козака та козачки. Усі учасники заходу весело провели час та зарядилися позитивною енергією і гарним настроєм. По завершенні квесту дівчатка  заспівали пісню «Ми діти України», якою висловили всю свою любов до рідної землі та нагородили хлопців дипломом «Майбутній козачок».
MyCollages (15)