Міський семінар вчителів математики

P71205-144804-min 5 грудня 2017 року вчителі математики ЗОШ №7 провели міський  семінар з теми «Компетентісно-орієнтований підхід у викладанні математики в Новій українській школі».

На семінарі з доповіддю виступила вчитель математики Корець Т.О. , яка ознайомила колег з концепцією Нової української школи, основним компонентом якої є формувати в особистості необхідні для успішної самореалізації у суспільні навички, так звані компетентності. Вчитель зупинилася на формуванні математичної компетентності на уроках математики.

P71205-134542-minВчителі Янко А.І. і  Рева Г.П. провели майстер-клас по використанню новітніх технологій та ІКТ на уроках математики, а саме програми Geogebra та  онлайн сервісу Kahoot . Гості семінару працювали за нетбуками, перевіряючи на практиці  ефективність даних програм .

P71205-134547-min

На завершення семінару  Здробилко Н.І. запропонувала учасникам взяти участь у квесті

«Цікава математика».P71205-151506-min Усі вчителі з задоволенням розв’язували анаграми, складали арабески, малювали рисунки за допогою цифр та  декламували вірші з дробів.

Учасники семінару значно поповнили свої теоретичні та практичні знання, переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого.       Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаю вчителів на нові звершення та здобутки у роботі.P71205-152257-min