Відповідно до наказу директора ліцею з метою профілактики розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій з 12 лютого по 13 лютого 2026 року освітній процес для учнів 2-Б класу буде організовано за дистанційними формами навчання.
Директор Валерій КУБАЙ