Оголошення!

gerbschoolВідповідно до наказу директора ліцею з метою профілактики розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій з 12 лютого по 13 лютого 2026 року освітній процес для учнів  2-Б класу  буде організовано за дистанційними формами навчання.

Директор Валерій КУБАЙ