Відповідно до наказу директора ліцею з метою профілактики розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій з 16 лютого по 18 лютого 2026 року освітній процес для учнів 10-А класу буде організовано за дистанційними формами навчання.
Директор Валерій КУБАЙ