Олімпійський тиждень

images      Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні1 здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік.

3Олімпійський тиждень розпочався Єдиним Олімпійським уроком, на якому учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу.
      Упродовж тижня діти змагалися у спритності та вправності. Старшокласники випробовували свої сили у змаганнях з гирьового спорту, з перетягування канату, змагалися за кубок з футболу.
         Учні 2-4-их класів із задоволенням взяли участь у спортивних зм аганнях «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість.
Традицією Олімпійського тижня в нашій школі став  легкоатлетичний забіг.
          Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.524