Я і поліція

1   Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.3
       Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення Всеукраїнського місячника  «Увага! Діти – на дорозі!» 18 вересня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля відбувся просвітницький захід «Я і поліція».

Під час зустрічі учні пригадали 4правила поводження у громадських місцях, ознайомилися з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правиламибезпечного поводження   в інтернеті та звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.
       Зустріч відбулася на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці  працівника  поліції.
            Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цієї служби за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.