Осінній ярмарок

Добра пора року – осінь. Уся природа одягнена в різнокольорове вбрання, стоять останні теплі дні.  Усі польові роботи закінчилися, увесь урожай зібрано, усе добро із садів, городів, полів сховане в комори, льохи й клуні. Раніше, зазвичай, у цей час люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами. Учні школи вирішили пригадати традиції наших пращурів і створити в школі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить осінній ярмарок у ліцеї №7 м. Ковеля. Так було й 25 жовтня. Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту. Всі товари приготовлені вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані — готові до вживання, аби відразу можна було розставити усі  страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам — усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.

Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої.