Зустріч з учасниками АТО

24 жовтня відбулась зустріч учнів 9-11 класів із уродженцем Ужгорода Юрієм Черкашиним за позивним “Чорнота” – головою всеукраїнської молодіжної організації «Сокіл», бійцем добровольчого батальйону спецпризначення «Січ» та його побратимом.
Учасники АТО  розповіли про правила користування військовою зброєю, продемонстрували вміст військової аптечки, нагадали правила поводження з невідомими предметами та надали можливість здобувачам освіти «Ліцею № 7» приміряти бронежилет.

З великим зацікавленням та занепокоєнням учні слухали розповіді українських воїнів, а на завершення зустрічі висловили подяку за мирне небо над головою, відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави, за нові знання та навички.\