Пам’ять із полиновим присмаком болю…

333З нагоди 33-тьої річниці Чорнобильської трагедії учні 9-В класу на чолі із класним керівником Корець Тетяною Олексіївною провели виховний захід – «Пам’ять із полиновим присмаком болю».
        Дев’ятикласники розповіли про містечко Прип’ять, яке воно обуло до і після трагедії, про будівництвviber image 2019-04-25 , 17.21.52о атомної електростанції, про аварію на ній, про перших ліквідаторів, які не шкодуючи власного життя та здоров’я, кинулися у вогняну небезпеку. Усі присутні згадали їх імена і вшанували полеглиг хвилиною мовчання.
        Виступи учнів супроводжувалися переглядом відеороликів: «Як усе було», «Уроки Чорнобильської трагедії», а також виконанням ученицею Кудласевич Єлізаветою пісень: «Чорнобильська біда», «Молитва».
      Чорнобиль…Це трагедія яка ввійшла в усі хроніки людства. А що вже говорити про Україну? Це незагоєна рада для сотень наступних поколінь.