З Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги !

7878Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня 2019 року, учні 6-А класу  привітати з прийдешнім святом victoriМихайленко Галину Миколаївну, яка з задоволенням поспілкуватися з учнями, поділилася спогадами, подякувала за увагу і турботу.
Учні 6-А класу  подякували,  Галині Миколаївні, за те, що у свої молоді роки відбудовували наше місто, піднімали його з руїн. Ваша працелюбність, мужність та відвага є гідним прикладом для наслідуванням молодим поколінням.
На прощання ми сфотографувалися всі разом і побажали Божого благословіння, міцного здоров’я та довголіття. І нехай ця війна, яка триває сьогодні на Сході України, якнайшвидше закінчиться, аби над нашим містом та над усією Україною запанував мир».