Спілкування і конфлікт

1Спілкування з людьми неможливе без конфліктів. Але це не означає, що через них варто припиняти спілкуватися. Потрібно вчитися вирішувати суперечки, щоб вони не отруювали радість від комунікації. Саме з цією метою серед учнів шостих класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Спілкування і конфлікт».
Під час зустрічі психолог школи Ткаченко С.О.3 ознайомила дітей з поняттям «конфлікт».  Учні обговорили його причини та наслідки, розглянули різні способи вирішення конфліктних ситуацій та взяли участь у  цікавих практичних вправах. Діти  вирішували запропоновані конфліктні ситуації, побудували «комунікативну павутину» , провели руханку «Австралі йський дощ».  Вправа «Два яблука» допомогла учням зрозуміти скільки внутрішніх ран ми наносимо один одному під час конфлікту, а вправа «Повітряна кулька» показала як некерований гнів впливає на нас і на наші відносини з людьми.
Заняття пройшло у тісній співпраці та дружній взаємодії, а отримані знання стануть корисними для всіх його учасників.