Педрада-практикум із виховної роботи

gerb2Згідно річного плану роботу школи IMG-484b049b2d89d0307e28290bca1829db-Vсьогодні,23 квітня, відбулося чергове засідання педагогічної ради “Система роботи з профілактики девіантної поведінки учнів на основі гуманізації освітнього процесу”.  Заступник директора з виховної роботи Воробей Л. М. на початку доповіді показала кліп “Усе, що тебе не вбиває” сучасного гурту “Pianoboy”, у якому школярі проявляли жорстокість по відношенню один до одного. Лілія Михайлівна ознайомила колег із поняттям “девіантна поведінка”, розповіла про її види, торкнулася питання актуалізації сімейного виховання і профілактики девіантних проявів у родині.

Кот І.Д. розказала  про  роботу  класного керівника у формуванні сприятливого мікроклімату в колективі, говорила, як організувати правове виховання батьків. Інна Данилівна показала відеопритчу про контроль над собою, над своїм темпераментом і зробила висновок, що словесні образи, злість, гнів залишають слід у душі дитини чи дорослої людини.
   Шкільний психолог Ткаченко С.О. розповіла про свою систему роботи з дітьми, які схильні до девіантної поведінки, що вона робить для профілактики  та корекції поведінки IMG-09709a74ea2196dfe903d68d02a65de3-Vдітей групи ризику.
  Соціальний педагог Мацюк Т.В.  ознайомила з проблемою адиктивної поведінки серед учнівської молоді, провела анкетуванні та аналіз шкідливих звичок (тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія, Інтернет-залежність).
  На засідання педагогічної ради була запрошена  Третяк І.В., директор Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, яка  розповіла, які методи є дієвими для зняття агресії в учнівському колективі, як класний керівник може запобігти проявам насильства в класі. Дякуємо Інні Василівні за цікаву і змістовну доповідь, це був лише початок співпраці, оскільки питання девіантної поведінки є комплексним, тому плануємо провести ряд тренінгових занять з усіма учасниками освітнього процесу.