Проєкт «Україна без сміття»

2021-02-05_14-50Відбулася зустріч адміністрації ліцею із заступником міського голови Віктором Жигаревичем та головним спеціалістом відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксаною Козакевич, на якій обговорили умови участі у програмі «Україна без сміття». Освітній екологічний проєкт дає змогу навчати дітей правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти і органічні рештки. З 17 лютого заплановано ряд навчальних лекцій зі здобувачами освіти ліцею та буде встановлено контейнери для сортування відходів.