Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина.
У кожнім нашім “Я” – частина України…
27 листопада 201
9 року відбулося родинне свято в 3-В
класі «У колі др ужньої родини». Зібралася вся велика класна сім’я: учні, мами й тата, братики, сестрички, бабусі та дідусі. Своїм найріднішим людям діти дарували поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро, про Україну, виражаючи цим свою любов до них,вдячність за турботу .
9 року відбулося родинне свято в 3-В
класі «У колі др ужньої родини». Зібралася вся велика класна сім’я: учні, мами й тата, братики, сестрички, бабусі та дідусі. Своїм найріднішим людям діти дарували поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро, про Україну, виражаючи цим свою любов до них,вдячність за турботу .
Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.



