26 жовтня 2017 року в ЗОШ №7 був проведений семінар-тренінг «Використання сучасних форм і методів роботи в педагогічній практиці».
Учасниками семінару стали педагоги методичних комісій початкових класів та іноземної мови. У теоретичній частині семінару Яреміч О.О. наголосила, що основне завдання семінару-тренінгу є оволодіння навичками формування у дітей уміння працювати в команді, розвитку навичок активного слухання, ефективного спілкування.
Досвідчений педагог Кот І.Д. розповіла про важливість реформування освіти, застосуванні нових форм та методів під час освітнього процесу.
Практичну частину семінару провела Романчук І. Л., яка ознайомила учасників із реалізацією сучасних методів, прийомів навчання: «Асоціативний ряд», «Крилограм», «Кошик ідей».
Усі учасники були залучені до запропонованих завдань, ділились власним педагогічним досвідом і отримали багато позитивних емоцій. 

