Смачний благодійний ярмарок

СтроIMG_0943-2-minкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок у загальноосвітній  школі І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля.

Цей раз не став винятком. Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями,різноманітну смакоту. Не перелічити дивовижно смачних та яскраво оформлених тістечок, тортиків, коржиків, млинців, кексів, цукерок. Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи.

Кожному не терпілося придбати облюбований товар. І ось розпочалися торги. За кілька годин весь товар розійшовся. Задоволені і продавці і покупці.

Кошти, виручені на ярмарку, за рішенням дирекції школи та шкільного учнівського парламенту традиційно спрямовуються на благодійну допомогу в зону АТО.

Відвідайте віртуальну екскурсію на ярмарок в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля.

IMG_0942-4-minIMG_0941-3-minIMG_0947-5-min IMG_0948-10-min IMG_0949-8-min IMG_0951-6-minIMG_0945-1-min IMG_0952-7-min