Урок у сучасному вимірі

З 11 по 15 грудня в школі був проведений тиждень педагогічної майстерності “Урок у сучасному вимірі”. Досвідчені педагоги Понікарчик В. А., Приступа М. В., Здробилко Н. Л., Корець Т. О., Богатікова С. В., Тищук А.С., Уніга Н.В., Кот І.Д. продемонстрували застосування інноваційних технологій і прийомів у своїй педагогічній діяльності. Молоді, але творчі колеги Шворак О.С., Хрунь Н.П., Романчук І.Л., Яреміч О.О. продукували оригінальні, сучасні форми і методи навчання, показали належний рівень методичної підготовки та прагнення до самовдосконалення.

Тиждень атестації завершився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання учнів , підтримують інтерес та бажання вчитися.

Дякуємо, колеги, за педагогічний талант, душевну щедрість, за радість відкриттів, даровану вами своїм учням.