Зустріч з відомими футболістами

7-13-7Існує чимало різних видів спорту, але діти досить часто віддають перевагу футболу. Тому сьогодні було організовано зустріч з родиною Романчуків, які тісно пов`язали свою професійну діяльність з футболом. Вони розповіли, яким був їхній шлях до успіху. Причому, кожному з них довелося багато і наполегливо працювати, зіграти чимало матчів, аби досягти спортивних висот.

Бронзовий та срібний призер чемпіонату Польщі з футболу, капітан команди «Ягелонія», Тарас Романчук, розпочинав свою спортивну кар`єру у нашому рідному Ковелі, в команді тренера Лиса М.В. Саме він прищепив любов до футболу. 7-13-8На шляху до здійснення мрії було безліч тренувань та понад 130 матчів. Сьогодні Тараса Романчука знають і пізнають у Польщі, з нетерпінням чекають на батьківщині.

Цікавим та повчальним було спілкування з параолімпійським чемпіоном світу з футболу Віталієм Романчуком. Віталій почав займатися футболом з 10 років. І, здолавши всі труднощі, уже 6 років грає в команді, що стала чемпіоном світу в Англії і виграла параолімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

7-13-9Юрій Романчук, який у цьому році очолив  шкільну команду з футболу, подарував учням м`ячі та маніжки.

Шестикласники з великим задоволенням ставили питання  та з неабиякою цікавістю слухали розповіді спортсменів. Щиро бажаючи міцного здоров`я, витримки та досягнення ще більших висот, учні брали автографи, робили фото, дарували гостям квіти та тепло своїх дитячих сердець.