Спорт – запорука здоров`я

Відома істина: спорт – запорука  здоров`я.

З метою загартування, збереження здоров`я та життя старшокласників під керівництвом учителя фізичної культури Приступи  МIMG_7423-minиколи Васильовича 21 листопада 2017 року відбулася практична зустріч учнів 10-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля з учасниками АТО. У ході відкритого заняття з рукопашного боюбули відпрацьовані дії самозахисту, блокування та правильного нанесення удару, знезброєння нападника.IMG_7434-min

23 листопада 2017 року відбулися міські змагання «Нащадки козацької слави». Команда підготовлених Приступою Миколою Васильовичем та Понікарчиком Василем Андрійовичем учнів здобула почесне ІІІ місце.

Висловлюємо свою подяку Регешуку Сергію(9-Гклас), IMG_7410-minБручі Вікторії (10-А клас) та Дудці Анні  (8-А клас), бажаємо переможцям та тренерам міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!