Зустріч двох поколінь

БезымянныйСьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників 21 листопада 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №7 міста Ковеля з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбулася зустріч з героєм Майдану та учасником бойових дій в зоні АТО – Пясецьким Віталієм. І педагоги, і учні зі сльозами на очах слухали історії з життя героя. P1010039-minНе без хвилювання він розповідав про нелегкі бойові будні та життя між боями, час від часу занурюючись у спогади про своїх бойових побратимів. Його емоційна розповідь буланаскрізь пронизана любов`ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор школи Валерій Олександрович Кубай, який закликав учнів ніколи не забувати про важливий  внесок наших земляків, які відважно захищають державу.

Не приховуючи хвилювання, бійця привітали організатори заходу – учні 7-В класу на чолі з класним керівником Карасюком В.В. Від імені педагогів та учнів вони висловили глибоку вдячність та шану усім бійцям, які стали на захист східних кордонів нашої держави та виконують свій громадянський та конституційний обов’язок, усім, хто воює за мир та спокій у нашій країні, за їхню мужність, за силу волі і витривалість.