25 листопада 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля відбулися змагання за Кубок Ковеля з БОЧА серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, на який з`їхалися учасники з тренерами та супроводжуючими з різних куточків не лише міста та району, а й області.
Успіху та перемоги гравцям бажали начальник відділу
молоді з фізичної культури та спорту Ковельської міської ради Ігор Семенюк, депутати Ковельської міської ради, головний суддя змагань Володимир Кравчук та заступник голови Ковельської громадської організації інвалідів «Добродія в дії» Володимир Лисюк, який є ініціатором та організатором даного заходу.
З вітальним словом та побажанням вдалого старту, спортивних успіхів та перемог до учасників змагань звернувся директор загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля Валерій Олександрович Кубай. Він також висловив свої наміри про подальшу тісну співпрацю.
Наша школа вперше приймала такий захід, том
у колектив школи, лідери учнівського самоврядування та учні-волонтери з цікавістю та ентузіазмом долучилися до організації та проведення змагань з БОЧА.
