Свято повітряних кульок

1-min «Повітряні кульки дарують нам свято, їх люблять дорослі й ще більше малята!» – під таким гаслом проходив  день у пришкільному таборі з2-min денним перебуванням «Світанок».
В ході Свята повітряних кульок  працівники табору  провели для дітлахів музичну гімнастику, караоке, заняття з англійської мови, в ході якого діти вивчали назви кольорів та співали веселі пісні англійською мовою. Діти розповідали історії про повітряні кульки, відповідали  на запитання незвичної вікторини, яку підготували для них вихователі табору, відгадували  секрети фокусів,  приймали участь у веселих іграх та змаганнях з безліччю повітряних кульок. А по обіді організували конкурс на кращий казковий персонаж, виготовлений з повітряних кульок, переможцями якого став загін «Смішарики».

А ще з дітьми було проведено бесіди про те, якої шкоди екології завдають випущені в повітря кульки. Адже усім потрібно розуміти, що веселе і незвичайне свято може нести непоправну шкоду оточуючому нас світові.
8-min3-min 4-min 5-min 6-min 7-min