«Світанок» у місті професій

Скільки 1-minразів на день батьки чують бажання своїх дітей бути 4-minльотчиком, лікарем, пожежником, художником!
Те, що дорослим здається повсякденним, для дітлахів справжня пригода в казкову країну і дорослий світ. Усім відомо, що діти хочуть бути схожими на дорослих і особливо на своїх батьків. Працювати, ходити по магазинах і робити покупки, приймати серйозні рішення.
Саме тому, пришкіль6-minний табір «Світанок» вирушив у дитяче місто професій – масштабний інтерактивний розважальний захід де діти можуть відчути себе дорослими, затребуваними і самостійними, а також проявити свої здібності і таланти.
Дітлахи мали можливість спробувати себе більш, ніж в 100 професіях – від лікаря швидкої допомоги до поліцейського, від пожежника до ді-джея на радіо. Заробити перші ігрові гроші, самостійно прийняти рішення як їх витратити або навпаки – відкрити банківський рахунок і примножити свій капітал.

2-min 3-min5-min