У таборі – День книги

У містах і на селі, –
Хто навчився вже читати
Має книгу на столі.
Дружба з книгою – це свято,
Не було б його у нас,
Ми б не знали так багато
Про новий і давній час.
 1
Літо дарує безліч цікавих розваг, але навіть влітку діти не повинні розлучатися із книгою. Тому в пришкільному таборі «Світанок» відбувся Ден10ь книги.
Саме про історію виникнення книжок та журналів розповіли бібліотекарі школи – Герун Леся Андріївна та Мартинюк  Надія Гаврилівна. Вони подарували дітям незабутню подорож до Країн Читляндії та Журналії.
Загони «Бемс» та «Веселка» відвідали дитячу юнацьку бібліотеку, де працівники установи запропонували дітям оглядову екскурсію, презентували цікаві новинки дитячої літератури, а також показали кімнату, де ремонтують книги.

3 4 5 6 8 9

Веселі «Смішарики» та «Сонечка» здійснили дивовижну подорож у світ типографії. Діти на власні очі побачили як друкуються газети і журнали, дізналися про непростий та цікавий шлях появи на світ книги, побували в цехах підприємства де ознайомилися з етапами виготовлення газетно-журнальної та книжкової продукції. Діти були вражені не тільки масштабом друкарні, а й асортиментом продукції яку вона випускає.
Енергійні «Кульбабки» вирішили провести день на природі. Вихователі організували їхній відпочинок у затишному куточку парк у імені Т.Г. Шевченка. Тут можна було пограти в ігри, почитати книгу, поспілкуватися.
По завершенню екскурсій на всіх чекав смачний обід, а згодом таборята розпочали  підготовку до Дня акторського мистецтва.
1112