Як же без мультиків і кіно?

День2-min  прийшовся до снаги усім відпочивальникам, тому що в пришкільному таборі «Світанок» святкували День мультиків і кіно.
Після ранкової зарядки всі загони вирушили до 3-minкінотеатру «Прем`єра», щоб переглянути 3D-фільм «Аладдін». Попкорн, чарівні окуляри, неймовірні ефекти на екрані – невід’ємні атрибути сучасного кінозалу. Звісно, діти в захопленні від відвідування такого магічного об’єкту!
А в школі ще один приємний сюрприз – мультзал, у якому відпочивальники мали змогу переглянути мультфільми на будь-який смак. Поєднали прекрасне з корисним –1-min провели час у товаристві казкових героїв і більше дізналися про українське анімаційне кіно.
На дітей цього ж дня чекали цікаві вікторини, кросворди, ребуси «У країні Мультляндії». Переможці отримали грамоти. День приніс позитивний настрій, бо там, де мультики й кіно, – завжди весело!