Тепло сімейного вогнища

77777Український День родини – відносно молоде свято і відзначається з 2012 року.
 Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.
З метою формування у дітей ціннісного ставлення до сім”ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї у 2 – Г класі була проведена година спілкування на тему: «Тепло сімейного вогнища». Учні і батьки заздалегідь готувалися до відзначення Дня сім`ї.

Вчителька розповіла, що це свято є значимим, адже кожній людині, особливо дитині, потрібні батьки, сім`я, домівка. Під час спілкування учні читали вірші про сім`ю. Разом з батьками виготовляли міні-проєкти, лепбуки. Кожна дитина з великим задоволенням розповідала про свою родину, демонструючи світлини. Батьки були активними учасниками у підготовці заходу. На завершення клас дружно виконав пісню про родину.
MyCollages (3)