У школі випускний чарівний бал – 9 клас

До неба музика сягає, наче мрія,
І тоне в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія.
У школі випускний чарівний бал.
     DSC_1292-minСаме такими словами розпочали Бондарук Андрій  та Корж Анна свято DSC_1309-min для дев’ятикласників ЗОШ №7. Святково прикрашене фойє  школи було одночасно  і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір  у нашому навчальному закладі. 5 червня   стає  часом, із якого розпочався відлік   дорослого життя. До цього часу протягом 9  років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі та вершини, які потрібно підкорити.DSC_1322-min DSC_1323-min DSC_1396-min DSC_1401-min

Випускникам директор школи Кубай Валерій Олександрович вручив свідоцтва  про отримання базової середньої освіти та побажавDSC_1443-min успіхів.  А далі лунали щирі, теплі слова вдячності   від випускників  для своїх класних керівників Очеретяного І.С., Шумській Н.С., Корець Т.О. Від батьків слова подяки висловила Сидляревич І.С., мама учениці 9-Б класу. До своїх вихованців звернулася із побажаннями хорошої долі класний керівник 9-В класу Тетяна Олексіївна.
    Шкільне свято випускного вечора DSC_1439-min було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій. Бажаємо всім дев’ятикласникам  веселого й радісного літа і чекаємо на зустріч у 10 класі нашої рідної шDSC_1412-minколи.
 Бажаємо вам у житті іти сміливо,
 Бажаємо щастя кожному знайти!
 Хай здійсниться, що кожному хотілося!
 У добру путь, випускники!
DSC_1456-min