До неба музика сягає, наче мрія,
І тоне в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія.
У школі випускний чарівний бал.
Саме такими словами розпочали Бондарук Андрій та Корж Анна свято
для дев’ятикласників ЗОШ №7. Святково прикрашене фойє школи було одночасно і урочистою сценою, адже подія незвичайна – хвилюючий та довгожданий випускний вечір у нашому навчальному закладі. 5 червня стає часом, із якого розпочався відлік дорослого життя. До цього часу протягом 9 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі та вершини, які потрібно підкорити.

Випускникам директор школи Кубай Валерій Олександрович вручив свідоцтва про отримання базової середньої освіти та побажав
успіхів. А далі лунали щирі, теплі слова вдячності від випускників для своїх класних керівників Очеретяного І.С., Шумській Н.С., Корець Т.О. Від батьків слова подяки висловила Сидляревич І.С., мама учениці 9-Б класу. До своїх вихованців звернулася із побажаннями хорошої долі класний керівник 9-В класу Тетяна Олексіївна.
успіхів. А далі лунали щирі, теплі слова вдячності від випускників для своїх класних керівників Очеретяного І.С., Шумській Н.С., Корець Т.О. Від батьків слова подяки висловила Сидляревич І.С., мама учениці 9-Б класу. До своїх вихованців звернулася із побажаннями хорошої долі класний керівник 9-В класу Тетяна Олексіївна. Шкільне свято випускного вечора
було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій. Бажаємо всім дев’ятикласникам веселого й радісного літа і чекаємо на зустріч у 10 класі нашої рідної ш
коли.
було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій. Бажаємо всім дев’ятикласникам веселого й радісного літа і чекаємо на зустріч у 10 класі нашої рідної ш
коли. Бажаємо вам у житті іти сміливо,
Бажаємо щастя кожному знайти!
Хай здійсниться, що кожному хотілося!
У добру путь, випускники!

